Lajme Shqip Sunday, 14 April 2013 21:58

Megjithëse është një nga emrat më të përfolur nga mediat rozë, pas ndarjes nga Shpat Kasapi, Afërdita Dreshaj ka lënë të kuptohet se ajo nuk mërzitet fare për thashethemet.

“Thashethemet nuk më mërzisin, sepse nuk i quajnë kot thashetheme,” ka thenë ajo për mediat shqiptare.

Afërdita u bë qendër e vëmendjes së mediave, pas ndarjes nga Shpati dhe fotografive të shumëpërfolura të publikuara, ku thuhej se ajo ishte përkrah aktorit Leonardo Di Caprio.