Lajme Shqip Saturday, 06 April 2013 09:45

Këngëtarja Shakira ka postuar një fotografi në rrjetin Instagram, ku shihet i dashuri i saj, futbollisti Gerard Pique duke mbajtur në duar djalin e tyre, Milan në një zyrë për marrjën e pasaportës.

Shakira është treguar tejet krenare që foshnja e tyre 10 javëshe gjenden pikërisht në këtë zyrë.

“Babai dhe djali po poresin për pasaportën e Milanit”, ka shkruar ajo në Instagram.