Lajme Shqip Tuesday, 21 July 2015 21:24

Dafina Zeqiri ka postuar një fotografi në Instagram ku ka treguar se kënga dhe klipi i saj i shumë pritur do të jetë gati nesër.

“Be A Man”, do të lansohet nesër për publikun dhe për fansat e Dafinës, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja për momentin është duke e shijuar suksesin e këngës “Tek Ti”, e cila është lansuar javë më parë.