Lajme Shqip Friday, 19 April 2013 17:37

Bradley Cooper ka vizituar një nga të lënduarit rënd gjatë shpërthimit në Maratonën e Bostonit.

Cooper dhe Julian Edelman nga “New England Patriots”, kanë postuar një fotografi në Instagram duke shkruar se “kanë vizituar heroin Jeffery Bauman Jr”.

Cooper ndodhet për xhirime në Boston për “Amerikan Hustle” ku do të aktrojë përkrah Jennifer Lawrence dhe Christian Bale.

Bradley ishte një nga vizitorët e parë edhe të të lënduarve të Aurorës.