Lajme Shqip Tuesday, 02 April 2013 15:00

Çiljeta Xhilaga nuk është e qetë.

Këngëtarja ka dalë për një shëtitje me djalin e saj të vogël Fernando tek Liqeni Artificial i Tiranës dhe ka qenë shumë agresive me paparacët të cilët kishin dalë për të bërë foto ekskluzive të këngëtarëve, shkruajnë mediat shqiptare.

Edhe pse me parë Çiljeta nuk shqetësohej shumë nga paparacët, kësaj radhe këngëtarja nuk është ndier mirë me prezencën e tyre, përkundrazi është ndier e bezdisur.