Lajme Shqip Friday, 30 October 2015 21:22

Çiljeta ka bërë një fotosesion të ri, ku shfaqet seksi si gjithnjë.

Këngtarja Çiljeta Xhilaga vjen me një fotosesion me të cilin ‘është përgatitur’ për dimrin.

Megjithatë, Çiljeta duket se nuk e ka aq ftohtë përderisa në njërën nga pozat shfaqet vetëm në të brendshme e në tjetrën me veshje të leshtë, transmeton lajmi.net.

Madje, në disa poza shohim Çilin pa grim dhe pa ndonjë efekt të shtuar në fytyrën e saj, ku tregon se edhe natyrale mbetet fantastike.