Lajme Shqip Friday, 01 March 2013 12:14

Chris Brown nuk po mund të ndalet së ladvuari të dashurën e tij, Rihannën.

Pasiqë ylli i R&B e ka quajtur sulmin ndaj Rihannës në vitin 2009 si gabimin më të madh që ka bërë në jetë, ai së fundmi ka deklaruar se “Rihanna është vajza më e bukur në botë”, shkruajnë mediat.

“Tash jemi një çift i lumtur. Jemi bashkë dhe kjo është një mrekulli. Rihanna është vajza më e bukur në botë”, citohet të ketë thënë Chris.