Lajme Shqip Tuesday, 07 June 2011 17:06

Deri mё tani numri 1 pёr provokimet nё skenё ka qёnё kёngёtarja e popit Rihanna, por Shakira ka vendosur t’ia kalojё edhe asaj!

Kёngёtarja kolumbiane ka pёrfunduar xhirimet pёr klipin e kёngёs sё saj nga njё pozicion jo i zakoshёm

34 vjeçarja ka ekspozuar trupin e saj perballё njё tubi striptizmi e veshur me veshje tё brёndshme. E njohur pёr aftёsinё e saj dridhёse tё trupit, ajo ka kryer disa lёvizje shumё joshёse dhe erotike.

Kёnga ‘Rabiosa’ qё ёshtё njё bashkёpunim me Pitbull dhe nuk do mёnd qё klipi i kёsaj kёnge ka pёr t’i ç’kollaritur shikuesit nga tё nxehtit nёn jakё!

Klipi fillon me Shakirёn qё zbret nё ambjentin dhe dridhet e pёrdridhet duke ecur deri sa pёrfundon nё njё vaskё tё mbushur me topa tё vegjёl, me tё cilёt ajo luan. Mё pas gjithёçka fokusohet nё pistёn e errёt  ku nga drita tё vogla ndriçohet Shakira qё kryen lёvizjet e saj… turbulluese.

Pa dyshim qё videoja do ju bёj tё ngrini vetullat pёrpjetё pёr shkak tё pёrmbajtjes tepёr joshёse, tё ngjashme me shfaqjet e priceshёs sё popit, Rihannёs.

Mё poshtё mund tё gjeni videon e saj ‘Rabiosa’: