Lajme Shqip Monday, 19 October 2015 10:13

Këngëtarja Adelina Berisha kohëve të fundit ka lansuar disa këngë ku paraqitet seksi

Por kësaj radhe këngëtarja mund të vlerësohet për buzët e saj seksi që i ka prezantuar në një nga fotot e saj.

Pas këngës hit të saj “I got it” një këngë e cila është pritur mirë nga fansat e këngëtares dhe tani ka diku afër një milion klikime. /Express/