Lajme Shqip Thursday, 18 April 2013 11:50

Ajo mund të jetë princesha e muzikës pop, por Britney Spears di gjithashtu se si të jetë edhe “nëna numër 1”.

Britney është parë në një lojë basebolli bashkë me djemtë e saj, Sean Preston dhe Jayden James, duke inkurajuar ata që të bëjnë tifozllëk.

Britney e ka postuar fotografinë në rrjetin social “Twitter” derisa shihet  e emocionuar gjatë lojës së Los Angeles Dodgers, ekipi që Britney është fansja më e madhe.