Lajme Shqip Sunday, 01 November 2015 11:33

Behgjet Pacolli është një nga biznesmenët më diskret.

Megjithatë, për emisionin “Opinion”, pak orë pasi u zgjodh President, ai ka pranuar të tregojë ambientet e rezidencës së tij.

Shikoni në disa minuta si duket kjo rezidencë dhe pamje të tjera ekskluzive nga brenda dhe jashtë.