Lajme Shqip Friday, 30 October 2015 10:17

Këngëtari, Blero Muharremi, ka publikuar remiksin këngës së tij hit me Shkurte Gashin.

 “5” ishte një prej hiteve të mëdha të këtij viti, teksa Blero nuk mendon të ndalet.

Remiksi i të po të njëjtës këngë mban firmën e Prygos, producentit dhe deejayt të tij zyrtar.

Ky projekt i paraprin projekteve të tjera të Bleros, në vazhdën kur jeta e tij private vazhdon të jetë në fokusin e medias.