Lajme Shqip Sunday, 01 November 2015 18:33

Blero Muharremi dhe produksioni Elephant duke se janë në përgatitje të një projekti të ri.

Së paku këtë ka lënë të kuptohet kantautori nga Kosova.

Ai ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale duke treguar se është nga vendxhirimi.