Lajme Shqip Monday, 02 November 2015 23:29

Gemma Atkinson shfaq asetet dhe barkun e bonifikuar derisa relaksohet pranë pishinës në një ditë me diell në Kubë.

Aktorja 30 vjeçare ka zgjedhur të relaksohet në Kubë derisa ka marrë pushim nga filmimi i telenovelës në të cilën luan, transmeton lajmi.net.

Gemma ka veshur një palë bikini rozë dhe ka ecur me kujdes pranë pishinës, para se të hynte përlotim në ujit e freskët.