Lajme Shqip Thursday, 22 October 2015 14:42

Richard Hilfinger është arrestuar pasi supozohet ta ketë sulmuar një roje të sigurisë.

E gjithë ngjarja ka ndodhur në Miami të SHBA-së, ndërsa sipas raporteve të para ish i dashuri i Rita Orës, ishte në një klub nate ku supozohet se e ka goditur sigurimin.

Kjo për faktin se ai nuk kishte lejuar që të hynte në klub shokun e djalit të kreatorit të modës, Tommy Hilfiger.

”Ricky Hill” akuzohet për rrahje, sjellje të jo të rregullta dhe posedim të disa gramëve me marihuanë.