Lajme Shqip Wednesday, 24 April 2013 14:04

Derisa ajo po pushon në Bahame, klipi i saj i ri ka marrë rrugën drejt majës së top listave.

Alicia Keys ka publikuar këngën e re “Fire we make”, nga albumi i saj i fundit “Girls on fire”, ku ajo është paraqitur në njjë klip mjaft sensual, shkruan Daily Mail.

Alicia këtë këngë e ka sjellë në bashkëpunim me Maxëell dhe si gjithnjë, ajo me zërin e saj të mrekullueshëm i këndon dashurisë.