Lajme Shqip Monday, 31 August 2015 15:48

Ditët e fundit është përfolur shumë për një lidhje dashurie në mes të këngëtares Afërdita Dreshaj dhe Agon Amiga. Thuhej se të dy tradhtuan partnerët dhe u lidhen bashkë.

Kujtojmë se Afërdita nga i dashuri kishte marr si dhuratë një Porche të cilën e mban ende, pavarësisht tradhtisë…

Ajo madje nuk ka hequr as fotot me te dashurin.