Lajme Shqip Monday, 22 April 2013 21:10

Këngëtari Blero, i është bashkuar Afërdita Dreshajt, në Nju Jork,  ku ajo ka kohë që po qëndron.

Të dy kanë performuar në Manhatan, dhe bazuar në atë që kanë shkruar në rjete sociale, ata e kanë ‘’shkundur’’ Nju Jorkun.’

Pas kësaj mbrëmje, Afërdita ka vazhduar me angazhimet e saj si modele.

Ndërkohë, modelja dhe këngëtarja ka konfirmuar se në javën e ardshme do të udhëtojë për në Tiranë.