Lajme Shqip Thursday, 09 June 2011 12:34

Megjithёse ishte betuar se nuk do tё dilte kurrё me njё djalё me flokё tё kuqe, nё rastin e Princ Harryt bёhen edhe pёrjashtime!

Adele ka pranuar se i pёlqen shumё Princ Harry. Pёr revistёn mujore ‘Glamour’ ajo ёshtё shprehur se ёndёrron qё tё dalё njёherё me tё. I pёlqen pёr tipin gazmor qё princi ka dhe se nuk do ta bёnte ndonjёherё qё tё mёrzitej.

Deklarata tё forta kёto! Kujdes Princ Harry se ta vunё syrin!

Nё mёnyrёn e saj tё zakonshme, tё çiltёr dhe gazmore Adele ka thёnё se deri tani ka patur takime tё ndryshme me meshkuj vipa, por asnjёri nuk i ka ‘ngjitur’.