Meta: PD-LSI funksionoi, me 23 qershor do flasim me vota siç folëm më 8 maj » Ilir META

META PER SAMITIN E SARAJEVES – Zv/kryeministri dhe Ministri i Jashtem Ilir Meta, duke folur gjate nje konference shtypi, ku ka komentuar pjesmarrjen e tij ne Takimin e Nivelit te Larte ne Samitin e Sarajeves, ne Bosnje.


Comments are closed.