Lajme Shqip Thursday, 26 June 2014 15:20

Dy persona janë arrestuar nga forcat e policisë, në Fushë-Krujë, të cilët dyshohen të kenë lidhje me vrasjen e biznesmenit, Artan Santos.

Personat janë pronari i motorit me të cilin u krye ekzekutimi, dhe pronari i një pike servili. Policia bën me dije se dy personat e ndaluar janë të dyshuarit kryesorë, ndërkohë që vijon hetimi i mëtejshëm për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorëve.