Lajme Shqip Wednesday, 29 July 2015 08:46

Angels Mitkovski (23), e njohur si ‘Angela Magjistare’, njëherësh ish-aktore porno është në lidhje dashurie me politikanin serb (emër i njohur për redaksinë), i cila është një zyrtarë i lartë publik, raporton Kurir, transmeton ORAinfo.

Për t’i bërë gjërat edhe më keq, ky politikan është ministri i cili është i martuar, ka edhe nipër e mbesa, dhe për ish aktorën e pronos ai ka lëshuar shtëpinë e tij, duke jetuar me qira në një apartament luksoz në Beograd.

Sipas mediave serbe ky ministër Angelas madje i blen edhe dhurata të shtrenjta.

“Kurir” ka tentuar për të kontaktuar me Angela Veshitkom, por ajo nuk iu është përgjigjur thirrjeve dhe mesazheve.