Lajme Shqip Sunday, 01 November 2015 10:12

Videoja e postuar dje në YouTube, është shikuar më shumë se 100,000 herë.

Josh Paler Lin, nga LA, filmoi një kamerë të fshehur ku ai ishte veshur si një samuraj dhe ku shfaqej duke ua ‘prerë kokat viktimave’ para kalimtarëve të rastësishëm.

Videoja, që tashmë ka marrë më shumë se 100,000 shikime prej se është postuar dje, provokoi qindra komente – edhe pse shumica e njerëzve e panë atë si një shaka të mirë, transmeton lajmi.net.