Lajme Shqip Monday, 29 April 2013 11:58

PRAGE- Një shpërthim i fuqishem ne qender te Prages.

Sipas te dhenave te para te policise, te ciles i referohen mediat e huaja, mesohet se shperthimi ka ndodhur ne nje ndertese ne qender te kryeqytetit cek.

Raportohet se disa njerez kane mbetur te lenduar nen rrenojat e nderteses. Ne vend kane mberritur forca te shumta te policise dhe zjarrfikeses, por ende nuk ka detaje rreth asaj qe ka ndodhur.